O Little Tikes

Společnost Little Tikes Company, založená v roce 1970, je nadnárodním výrobcem a prodejcem vysoce kvalitních a inovativních dětských hraček. V listopadu 2006 se Little Tikes stalo součástí MGA Entertainment. MGA Entertainment je lídrem v revoluci rodinné zábavy.

Sídlo společnosti Little Tikes® a největší výrobní závod se nacházejí v Hudsonu v Ohiu. Společnost má také řadu poboček mimo USA, včetně několika výrobních a distribučních center v Evropě a Asii.

Little Tikes pro vás již více než 50 let vyrábí ty nejkvalitnější dětské produkty. Děti podporují v aktivitě a kreativitě, zároveň podněcují jejich fantazii, hru a hlavně zábavu. Little Tikes dětem předkládá bezpečné, odolné a interaktivní hračky, díky kterým se děti mohou rozvíjet duševně, emociálně i fyzicky. Široký sortiment Little Tikes zahrnuje malé i velké interaktivní hračky pro miminka, batolata a menší děti, houpačky a houpadla, auta a dráhy pro malé stavitele, tříkolky a koloběžky a také velké zahradní produkty – skluzavky, domečky, prolézačky či vodní stoly.

Červené a žluté ťapací autíčko Cozy Coupe®, mezinárodní ikona v hračkách, těší děti už téměř 30 let a od jeho vzniku bylo prodáno několik milionů kusů.

Cílem společnosti Little Tikes je vytvářet a dodávat inovativní produkty zákazníkům z celého světa. K dosažení tohoto cíle se spolupracovníci společnosti Little Tikes řídí zásadami spokojenosti zákazníků, týmové práce, inovací, marketingu a neustálého zlepšování.