Little Tikes: kvalitní, bezpečné a odolné hračky již 50 let!

Zvířátka pro malé objevitele

Mořští průzkumníci želva, krab a chobotnice děti motivují k objevování světa kolem sebe a podpoří motorický vývoj malých objevitelů. Všechna zvířátka mají nejen atraktivní vzhled, ale hlavně jsou vyvinuta tak, aby dětem pomohla při získávání a upevňování dovedností v základních vývojových fázích. Zvířátka s dětmi postupně projdou všemi fázemi – od plazení, přes sezení a lezení až k prvním krůčkům. Díky nápaditosti provedení bude hraní se zvířátky děti nejenom ohromně bavit, ale hlavně je bude motivovat k tolik potřebnému pohybu. Zvířátka budou skvělými pomocníky pro rozvoj hrubé a jemné motoriky, pro zvládnutí koordinace oči - ruce i pro trénink řešení problémů. 

Kamarádi pro aktivní chvíle

Kraba Káju, želvu Žandu a chobotničku Haničku si vaše ratolest hned zamiluje. Mořští kamarádi se stanou veselými společníky na každý den. Zvířátka zabaví jak maličké děti, které ještě neumí chodit, ale postupně děti doprovodí až do té velké chvíle, kdy se sami postaví na nožičky a nadšeně se vydají prozkoumávat okolí po svých. Aby hra byla pořád různorodá, má každé zvířátko odlišný herní princip, který ovšem klade velký důraz na to, aby se děťátko při hře co nejvíce naučilo. A to jak pohybově, tak i aby zaměstnalo mozek a naučilo se řešit jednoduché problémy.  Želva Žanda a Krab Kája se sami hýbou, a dítě tak motivují, aby je následovalo. Hra s Chobotničkou Haničkou je založena na zábavném sbírání míčků, kdy zvířátka barevné míčky upustí, ty se rozkutálí kolem a děti je budou nadšeně sbírat.  Vše tak děti „skrytě“ motivuje, aby si trénovaly plazení a lezení a po čase i chůzi. Zároveň se děti při hře s Little Tikes zvířátky učí rozpoznávat barvy a tvary. 

A který malý mořský živočich je pro vás ten nej?

Želva Žanda pomáhá dětem v učení barev a tvarů. V krunýři si nosí čtyři barevné tvary, které lze z krunýře vyndat a děti je pak musí správně umístit. Když už děťátko umí chodit nebo lézt, zmáčkněte tlačítko na horní straně krunýře, želva se rozejde a motivuje tak děťátko k tomu, aby ji následovalo. Cestou želva bude hrát veselou melodii. A jakmile se želva Žanda zastaví, najednou jí všechny tvary z krunýře vyskočí! Děti si tak mohou hrát znovu a znovu! Želva Žanda pomáhá dětem rozvíjet hrubou a jemnou motoriku, koordinaci očí a rukou i řešení problémů.

Krab Kája je vybaven senzorem pohybu, takže když se k němu děťátko přiblíží, krab Kája uteče. Děti si při pronásledování kraba Káji užijí tolik legrace! Vesele se posouvá do strany a přitom klape klepýtky a hraje hudbu. Krab Kája děti podpoří v pohybu. Protože se Krab hýbe zprava doleva po pokoji a hraje veselou hudbu, děti ho budou nadšeně pronásledovat, aby se nepřestal hýbat.

Chobotnička Hanička se těší, až jí děti naskládají do chapadel barevné míčky, stisknou jí hlavu dolů a pustí. Hanička se roztočí dokola, přičemž všechny míčky rozhodí kolem! Dětem se házení s Haničkou bude tak líbit, že míčky okamžitě sesbírají a roztočí ji znovu! Chobotnička Hanička dětem pomáhá rozvíjet hrubou a jemnou motoriku, rovnováhu a koordinaci a také je učí pochopit příčinu a následek.

https://youtu.be/zDrxXAgcEd4

Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.

Ich habe die Datenschutzbestimmungen zur Kenntnis genommen.