Little Tikes: kvalitní, bezpečné a odolné hračky již 50 let!

Tříkolka 4v1 - na výlety i pro zábavu

Little Tikes tříkolka roste spolu s dětmi a přinese spoustu radosti při společných procházkách i hraní na zahradě – nejdřív jako praktické vozítko, poté jako parádní tříkolka.

Přizpůsobitelná tříkolka poslouží rodičům s malými dětmi nejprve jako vozítko při procházkách. A až dítě povyroste, stačí ji jen lehce poupravit a děti na ní mohou šlapat samy. Lze ji totiž upravovat podle aktuální potřeby a dovedností dítěte. Poslouží jak rodičům, kteří mají batole, tak i těm, kteří mají doma začínajícího „závodníka“. 

Tříkolka má pevný kovový rám a odolná, tichá kolečka, která zajišťují pohodlnou jízdu. Disponuje přizpůsobitelným, polohovacím stínidlem a děti tak chrání před přímými slunečními paprsky. Užitečný je i velký úložný prostor, do něhož si děti mohou dát hračky, rodiče pak třeba nákup či svačinu na cestu. Praktický je také držák na nápoje, pití tak bude stále po ruce.

Zatímco nejmenší děti se jen usadí a nechají se vézt rodiči, pro ty starší se postupně tříkolka upraví tak, aby se mohly odrážet a následně samy šlapat a zatáčet. Bezpečné usazení dítěte v batolecím věku zajišťuje 5bodový bezpečnostní pás, ale také ochranné opěrky v bocích, bránící vypadnutí batolete. Rodiče tříkolku vedou pomocí vodící tyče, kterou je možné výškově polohovat a v pozdějším věku dítěte zcela odstranit. Zatímco rodiče vedou vozítko, dítě pohodlně sedí a užívá si jízdu. Nohy dítě nemá na šlapacích pedálech, ale na sklápěcích opěrkách na nohy. Přední kolečko je možné zajistit pojistkou, aby se netočilo. 

S tím, jak se dítě naučí samo odrážet, šlapat a zatáčet se postupně odstraní bezpečnostní opěrka, sklopí se opěrky na nohy a odstraní se vodící tyč. Ke slovu se pro změnu dostanou protiskluzové pedály a děti si mohou užívat samostatnou jízdu pod dohledem rodičů.

Vyberte si ze široké nabídky barev a typů. Přejít na stránku Tříkolky.

https://youtu.be/-BjxP39eGFg

Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.

Ich habe die Datenschutzbestimmungen zur Kenntnis genommen.