Little Tikes: kvalitní, bezpečné a odolné hračky již 50 let!

Ťapací autíčko Tikes Cozy Coupe: Hračka roku 2016 v kategorii outdoor

Autíčko pro všechny malé řidiče

Jezdí vaše děti rády autem? Pak budou z autíčka Cozy Coupe od Little Tikes nadšené! Děti milují ten pocit usednout za volant a být řidičem svého vlastního auta. Cozy Coupe je kompaktní autíčko s pevnou střechou a otevíratelnými dvířky, do kterého když děti usednou, mají pocit svého „vlastního prostoru“ a moci nad velkým strojem. Je to opravdové robustní auto, ve kterém se dá pohodlně sedět, mávat všem kolem z okénka, a cítit se jako nefalšovaný řidič automobilu. 

Jakmile si děti sednou za volant, stačí chvilička a instinktivně přijdou na to, co mají dělat. Přesně tak, jak to vídají u svých rodičů, nejprve otočí klíčkem, aby „nastartovaly“, pak začnou točit volantem, troubit, oznamovat že vyrážejí na výlet a poté postupně přicházejí na to, že když začnou ťapat nožičkama, autíčko se jim rozjede a můžou tak brázdit hřiště. Když „dojde benzín“, stačí vystoupit, otevřít příslušnou nádrž na boku autíčka, „dočepovat“ a jede se dál.

Děti jsou nadšené i z jednoduchého ovládání -  přední kolečka je možno otočit o 360 stupňů, tudíž stačí jen lehce naznačit ťapáním směr jízdy a autíčko jede přesně ve směru ťapání.

Jako rodiče určitě oceníte i to, že máte-li potíže udržet potomka v kočárku, můžete kočárek nahradit právě autíčkem. Do autíčka je možné dát do otvoru pro nohy podlážku, tím pádem v autíčku děti sedí, aniž by šlapaly a rodiče mohou autíčko chytit za otvor ve střeše a pohodlně jej vézt kam je potřeba. Podlážka je tam primárně pro menší děti, které ještě nezvládnou ťapat, ale takto se dá využít i pro větší děti. 

V různých provedeních je ve světě oblíbené již desítky let            

Ve Spojených státech amerických, domovském státě výrobce autíčka - firmy Little Tikes, je Cozy Coupe na trhu již 32 let a za tu dobu si našlo miliony spokojených majitelů. K jeho třicátým narozeninám před několika lety bylo dokonce přidáno sbírky muzea letadel a automobilů ve státě Ohio.

Vybrat si můžete z několika variant autíčka Cozy Coupe: klasické červeno – žluté, růžové pro princezny, černé policejní, nechybí ani taxík. Pro milovníky terénních aut je připravena varianta „off road“. 

Vyberte si ze široké nabídky barev a provedení. Přejít na stránku Cozy Coupe.

https://youtu.be/NyeR5A6_qFE

Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.

Ich habe die Datenschutzbestimmungen zur Kenntnis genommen.

Související produkty