Little Tikes: kvalitní, bezpečné a odolné hračky již 50 let!

Auto na dálkové ovládání Tire Twister přinese spoustu zábavy i akce

Máte doma rošťáky, které od mala fascinují auta? Sháníte hračku, se kterou by mohli dovádět uvnitř i venku a která zároveň otestuje a rozvine jejich koordinaci a postřeh? Pak zpozorněte, na český trh přichází novinka od společnosti Little Tikes – Tire Twister, auto na dálkové ovládání usazené ve speciální pneumatice.

Zatímco auto reaguje na pokyny z dálkového ovládání, pneumatika kopíruje jeho pohyby a rozpohybuje se, až když jí bude auto udávat směr. Pohybovat se dokáže dopředu a dozadu a hravě zvládá i otočky o 360 stupňů. Pro každého malého závodníka bude výzvou udržet auto uvnitř pneumatiky, ať už doma nebo venku na zahradě, a o zábavu na dalších několik hodin bude vystaráno. Pneumatika je vyrobena z odolného plastu a nerozhodí ji ani menší překážka při hraní venku. 

Auto umístěné v pneumatice je oboustranné a může se v ní převracet a měnit tak její směr. Z jedné strany je červené, z druhé pak modré. Auto je taktéž možné z pneumatiky vyndat a hrát si s ním samostatně. Fungování dálkového ovládání je intuitivní a děti jej rychle pochopí. Navíc je tvořeno tak, aby se dětem pohodlně drželo.

https://youtu.be/FRU90ZB0z2I

Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.

Pole označená * jsou povinné.

Ich habe die Datenschutzbestimmungen zur Kenntnis genommen.