Little Tikes: kvalitní, bezpečné a odolné hračky již 50 let!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:

Zvířátka pro malé objevitele

Mořští průzkumníci želva, krab a chobotnice děti motivují k objevování světa kolem sebe a podpoří motorický vývoj malých objevitelů. Všechna zvířátka mají nejen atraktivní vzhled, ale hlavně jsou vyvinuta tak, aby dětem pomohla při získávání a upevňování dovedností v základních vývojových fázích. Zvířátka s dětmi postupně projdou všemi fázemi – od plazení, přes sezení a lezení až k prvním krůčkům. Díky nápaditosti provedení bude hraní se zvířátky děti nejenom ohromně bavit, ale hlavně je bude motivovat k tolik potřebnému pohybu. Zvířátka budou skvělými pomocníky pro rozvoj hrubé a jemné motoriky, pro zvládnutí koordinace oči - ruce i pro trénink řešení problémů.
Hrdým vítězem ankety Hračky roku 2016 v kategorii outdoor se pro rok 2016 stalo veselé ťapací autíčko Cozy Coupe (čteno Kozy Kupé), kterým nadchnete všechny malé řidiče a řidičky. Určitě to znáte - děti milují ten pocit usednout za volant a být řidičem svého vlastního auta. Cozy Coupe je kompaktní autíčko s pevnou střechou a otevíratelnými dvířky a spoustou vychytávek.
Little Tikes tříkolka roste spolu s dětmi a přinese spoustu radosti při společných procházkách i hraní na zahradě – nejdřív jako praktické vozítko, poté jako parádní tříkolka.
Máte doma rošťáky, které od mala fascinují auta? Sháníte hračku, se kterou by mohli dovádět uvnitř i venku a která zároveň otestuje a rozvine jejich koordinaci a postřeh? Pak zpozorněte, na český trh přichází novinka od společnosti Little Tikes – Tire Twister, auto na dálkové ovládání usazené ve speciální pneumatice.