Little Tikes: kvalitní, bezpečné a odolné hračky již 50 let!

O nás

O Little Tikes

Little Tikes pro vás již od roku 1970 vyrábí ty nejkvalitnější dětské produkty, které děti podporují v jejich kreativitě a aktivitě, a které podněcují zábavu, hru a fantazii. Little Tikes dětem předkládá bezpečné, odolné a interaktivní hračky, díky kterým se děti mohou rozvíjet duševně, emociálně i fyzicky. 

Little Tikes produkty jsou známé pro jejich kvalitu, odolnost a nápaditost. V sortimentu najdete širokou nabídku produktů v mnoha kategoriích: produkty pro nejmenší, včetně hraček pro kojence, velká centra pro dětské aktivity, hudební hračky, hračky inspirované oblíbenými sporty, náklaďáky, různá jezdítka a vozítka, pískoviště, prolézačky, venkovní hračky pro hru s vodou a pískem, skluzavky, hrací domečky, hračky pro vývoj předškolních děti, hračky vhodné při hře „hrajeme si na…“ a nechybí ani dětský nábytek.


Dnes již kultovním produktem společnosti Little Tikes je „ťapací autíčko“ Cozy Coupe. Oblibě u malých řidičů se těší již přes 30 let. Od jeho vzniku se ho prodalo několik milionů kusů.

Zobrazeno